Co je u nás nového - 2020

8.9. Ve dnech 18. až 20. září vystavujeme na Festivalu Evolution

Na Festivalu Evolution uvidíte všechny novinky leguano 2020. Těšíme se na Vás na v pravém křídle Průmyslového paláce na stánku PK145. 

Image

3.9. Setkání velkoobchodních partnerů leguano proběhlo úspěšně

V pátek 30.8. proběhlo v leguanolandu setkání velkoobchodní partnerů a zaměstnanců. Děkujeme moc za účast odborníkům v prodeji barefoot obuvi z Brandýsa nad Labem, Brna, Kladna, Kolína, Písku, Prahy a Říčan. Účastníci si mohli prohlédnout novinky leguano a to zejména modely chester šedé a antracitové beat. Zástupce firmy naBOSo Jiří Souček poradil jak na sociální sítě.  S řešením reklamací a obchodními informacemi leguano seznámil účastníky Petr Exnar. Fyzioterapeutka Jana Exnarová zodpověděla dotazy týkající se prospěšnosti barefoot obuvi při různých onemocnění pohybového aparátu. Program naleznete ve fotogalerii zde.

Image

24.8. 2020 Vítáme v rodině leguano nový produkt scio

V pátek dorazil do České republiky zcela nový model scio. Jedná se o unisexový model, který je k dispozici ve velikostech 36-47. Další informace naleznete zde.

Image

31.7. 2020 Červencové novinky leguano

Koncem července dorazily do České republiky žhavé novinky z Německa. Dámský model leguano amalfi nero ve velikostech 36-43 a unisexový model go: white ve velikostech 36-48. Další informace naleznete zde a zde.

ImageImage

23.6. 2020 Vyšly nové leguanoviny

Dozvíte se v nich o novinkách a o tom jak naše společnost zvládá současnou koronavirovou krizi. Celé leguanoviny naleznete zde

Image

1.6. 2020 Bosoboty leguano v pořadu naBOSo

Moc děkujeme kamarádům z naBOSo za jejich pořad o barefoot. Online rozhovor s Petrem Exnarem nejen o bosobotách leguano proběhl  v úterý 26.5. a je k dispozici zde

Image

24.5. 2020 Očekáváme model gentle i v dámských velikostech

S radostí Vám oznamujeme, že model gentle bude ještě během května k dispozici i ve velikostech 36-41. K předobjednání již dnes zde

Image

10.5. 2020 Model tango frčí

Novinka style tango byla původně určena pouze pro německý trh. V době koronavirové byla ale uvolněna i pro Českou republiku a Slovensko. Patří k nejprodávanějším modelům a je k dispozici ve velikostech 36 až 43. Další informace naleznete zde

Image

25.4. 2020 V pondělí otevíráme značkovou prodejnu leguano

V pondělí v 10.00 pro Vás po šesti týdnech otevíráme značkovou prodejnu s bosoboty leguano! Těšíme se! ❤️🍀✌️🇨🇿 

Prosíme řiďte se požadavky k naší povolené provozovně:

  • Dodržení odstupů 2 metry – doporučení plochy, resp. kapacity pro jednoho přítomného zákazníka nejméně cca 10 m2 prodejní plochy. Odstupy neplatí mezi osobami sdílejícími společnou domácnost. Můžeme tedy najednou uvnitř provozovny obsloužit jen jednoho klienta.
  • Na místě je dostupná dezinfekce rukou. Tuto použijte před zkoušením bot.
  • Je povinná ochrana horních cest dýchacích na obou stranách (zaměstnanec i zákazník).
  • Manipulace personálu v rukavicích.
  • Rukavice i pro klienty na vyžádání (mikrotenové sáčky)
  • U vstupu do provozovny dodržujte odstupy 2 metry.
  • Upřednostňujeme bezhotovostní platby.

Image

21.4. 2020 Prodej na chodníku

Dnes jsme otevřeli prodej na chodníku. Budeme tady pro Vás:

Pondělí - Čtvrtek 10.00 - 18.00
Pátek 10.00 - 17.00
Sobota 10.00 - 14.0

Díky Praho! 👏❤️🍀✌️🇨🇿
Prodej na chodníku zahajujeme díky programu, který naleznete zde.  

Image

14.4. 2020 Nový model energy red právě dorazil do ČR

rávě jsme naskladnili prvních 21 kusů energy red!
Tyto bosoboty neobsahují žádné kovové části. Na první pohled zaujmou vyšívané nápisy leguano. Struktura pleteného materiálu je propustná, a proto velmi vzdušná. Patní ukončení je vypolstrováno PU pěnou, což ještě zvyšuje pohodlí během chůze. Více informací najdete zde

Image

5.4. 2020 Nové jarní modely

Naskladnili jsme nové  jarní modely. K objednání zde.

Image​​Image​​Image​​Image​​​

29.3. 2020 Koronavir bosoboty leguano nezastaví

Nastal čas jarních procházek v bosobotách leguano. Ten skvělý pocit z chůze naštěstí rouška neohrožuje. Kompletní nabídku bosobot leguano naleznete zde.

Image​​

19.3. 2020 Tři možnosti jak objednat bosoboty leguano

Image​​

14.3. 2020 Uzavření značkové prodejny leguano v souvislosti s opatřením vlády

Bosoboty jsou o zdraví a o svobodě. To první je v tuto chvíli důležitější než to druhé. V souvislosti s dnešním nařízením vlády zavíráme značkovou prodejnu bosoboty leguano do dne 24. března 2020 do 6:00 pro klasický prodej. Velkoobchodní prodej, E-shop a E-shop s osobním odběrem fungují dál bez omezení. U osobního odběru budou výdeje probíhat od 10.00 do 12.00, nebo dle dohody. Bosoboty si nadále můžete bez omezení objednat zde.
Image​​

4.3. 2020 Exnarovi & Tomáš Klus: Svoboda a zdraví v bosobotách

Ve Vaší 6 jsme si povídali s Tomášem Klusem nejen o bosobotách. Rozhovor naleznete zde.

Image​​

21.2. 2020 Slavíme 5 let na českém trhu!

Proč jsme v životě zdravější, šťastnější a spokojenější? Protože máme leguano! Již 5 let.

Image​​

12.2. 2020 Model beat pink zažil premiéru v České republice

Právě jsme naskladnili žhavou novinku beat pink. K vyzkoušení ve značkové prodejně leguano a k objednání zde

Image​​

1.2. 2020 Šiřte zdravou chůzi v barefoot i Vašem městě!

Již téměř 5 let  dodáváme do České republiky unikátní barefoot obuv leguano. Bosoboty leguano lze koupit již na čtyřiceti místech v České republice. Jsme přesvědčeni, že při dobrém podnikatelském záměru a hlavně přesvědčeném prodejci, lze s velmi dobrou návratností zřizovat barefoot obchody i v dalších městech. Volné kapacity vidíme v Praze, Havířově, Mostě, Opavě, Karviné, Teplicích, Děčíně, Prostějově, Přerově, České Lípě, Třinci, Znojmě, Příbrami, Kroměříži a Břeclavi. Zajímají vás bosoboty, Zvažujete podnikání? Ozvěte se nám.

Image​​

17.1. 2020 Premiéra leguano aktiv plus v České republice.

Kotníčkové bosoboty leguano aktiv plus jsou již k dispozici ve značkové prodejně leguano, Wuchterlova 336, Praha 6 ve velikostech 36-47. K objednání zde

Image​​

3.1. 2020 Vyšly nové leguanoviny

Dozvíte se v nich o novinkách, o rekordním roce 2019, o tom, že firma leguano je jedna z nejrychleji rostoucích společností v Evropě a mnohé další. Celé leguanoviny ke stažení zde.

Image