leguano ... souznění na první pohled

Bosoboty leguano se vyrábí od roku 2009 a díky své německé kvalitě si získaly spoustu příznivců v mnoha různých zemích. Poprvé jsme se s nimi setkali v Lipsku, na veletrhu Theraphie Leipzig v březnu 2015. Brzy jsme s firmou leguano navázali spolupráci a nyní jsme jejich distributoři pro území České republiky. Máme pro Vás značkovou prodejnu v Praze Dejvicích a dodáváme je do mnoha měst České republiky. Z vlastní zkušenosti a přesvědšení posíláme zdravou chůzi dále...

V současné době máme obchodní partnery na čtyřiceti místech v České republice. Jste-li příznivcem zdravé a svobodné chůze v barefoot obuvi a zajímáte-li se o zdravý životní styl, přidejte se do týmu našich prodejců. 

V roce 2016 jsme získaly i výhradní zastoupení německé firmy leguano pro Slovenskou republiku. Bosoboty leguano zasíláme na Slovensko na dobírku nebo platbou předem. Poštovné ani dobírku od 2000,- Kč (cca 74,- EUR) neúčtujeme. Výstavní premiéru na Slovensku měly bosoboty leguano ve dnech 6.-8. října 2016 na 9. ročníku veľtrhov Biostyl a Esoterika! Rádi bychom otevřeli s někým ve spolupráci obchod v Bratislavě. Pokud jste z Bratislavy a myšlenka bosobot Vás nadchla jako nás, spojte se, prosím, s námi. Zatím si můžete bosoboty leguano koupit v Piešťanech a v Prešově.

V roce 2018 jsme se rozhodli vybudovat školící a tiskové centrum. V současné době na něm intenzivně pracujeme tak, aby bylo otevřeno v září 2019.

Chůze v bosobotách leguano není jen klasickou chůzí, Je to filozofie zdravého životního stylu. V bosobotách leguano si užíváme nejen chůze, ale i běhu a jsme s nimi velmi spokojeni. Zažijte i Vy ten úžasný pocit svobodné chůze či běhu s prožitkem a vylepšete si své zdraví!

                                                                                                                                                                                                   Jana a Petr Exnarovi

                                                                                                                                                                                                        Freebody, s.r.o.

                                                                                                                                                                                                e.mail: bosoboty@leguano.cz

Image