O nás

leguano ... souznění na první pohled

Bosoboty leguano se vyrábí od roku 2009 a díky své německé kvalitě si získaly spoustu příznivců v mnoha různých zemích. Poprvé jsme se s nimi setkali v Lipsku, na veletrhu Theraphie Leipzig v březnu 2015. Brzy jsme s firmou leguano navázali spolupráci a nyní jsme jejich distributory pro území České republiky. Dne 11.11.2015 jsme pro Vás otevřeli značkovou prodejnu v Praze Dejvicích a barefoot leguano dodáváme do mnoha měst České republiky. Z vlastní zkušenosti a přesvědčení posíláme zdravou chůzi dále...

V současné době máme obchodní partnery na téměř padesáti místech v České republice a na Slovensku. Jste-li příznivcem zdravé a svobodné chůze v barefoot obuvi a zajímáte-li se o zdravý životní styl, přidejte se do týmu našich prodejců! Více informací naleznete ZDE.

V roce 2016 jsme získali i výhradní zastoupení německé firmy leguano pro Slovenskou republiku.  Zatím si můžete bosoboty leguano koupit v Piešťanech v Prešově a v Trenčíně.

V roce 2018 jsme se rozhodli vybudovat školící a tiskové centrum a toto jsme slavnostně otevřeli v srpnu 2019. 

Chůze v bosobotách leguano není jen klasickou chůzí, je to filozofie zdravého životního stylu. V bosobotách leguano si užíváme nejen chůze, ale i běhu a jsme s nimi velmi spokojeni. Zažijte i Vy ten úžasný pocit svobodné chůze či běhu s prožitkem a vylepšete si své zdraví!

Dne 22.2.2022 jsme otevřeli značkovou prodejnu barefoot leguano na Trojičném náměstí v Trnavě.

Dne 23.2.2023 jsme otevřeli značkovou prodejnu barefoot leguano s outletem v centru Prahy v pasáži Černá růže.

Dne 29.2.2024 jsme otevřeli značkovou prodejnu barefoot leguano s outletem v centru Karlových Varů.

Jana a Petr Exnarovi - Freebody, s.r.o.

2

 

freebody