Novinky

TOP 5 dámských letních bosobot

Podívejte se na TOP 5 dámských letních bosobot, které se hodí k vodě i do města!

 

1) leguano jara blau 

Letní bosoboty leguano jara blau jsou naším prvním modelem sandálového typu, není proto divu, že si okamžitě získaly velkou popularitu. Letos k nim navíc přibyla i černá varianta.

 

2) leguano female style rose

Model female leguano style rose již patří mezi naše stálice, nejspíš proto, že sednou téměř každému chodidlu, jsou mimořádně pohodlné a navíc zaujmou na první pohled. 

naBOSo – LEGUANO STYLE Rose – leguano – Balerínky – Dámské – Síla  opravdovosti.

 

3) leguano style tango

Oblíbený model style tango se letos po nějaké době vrátil ve vylepšené podobě. Přibyly třpytky a úpravou prošla i textura, díky čemuž jsou tyto letní bosoboty nyní ještě elegantnější, než dříve. 

 

4) leguano scio rose

Bosoboty leguano scio jsou velmi prodyšné, snadno nazouvatelné a pohodlné. Barevnou variantou scio rose jsme vybrali proto, že je u žen jednoznačně nejoblíběnější, kromě ní však nabízíme také unisex provedení v černé, mentolové, modré a nově i bílé barvě!

 

5) leguano ballerina černé

Bosoboty leguano ballerina černé máme v naší nabídce nejdéle ze všech zmíněných modelů. Kromě jejich pohodlnosti potěší také příznivá cena. Tyto bosoboty nabízíme i v dalších barevných variantách.

 

 naBOSo – LEGUANO BALLERINA Schwarz – leguano – Balerínky – Dámské – Síla  opravdovosti.

 

 

 

TOP 5 modelů leguano na začátek jara

Jaro je tady a s teplejším počasím přichází čas schovat zimní boty do skříně. Protože vybrat obuv na začátek jara může být někdy těžké, připravili jsme pro Vás seznam TOP 5 modelů, se kterými nemůžete šlápnout vedle!

 

1) leguano amalfi bianco

Rozkvetlé květy k jaru zkrátka patří, tak proč se do nich rovnou neobout? Model leguano amalfi bianco s romantickou krajkou okouzlí na první pohled! A pokud máte strach, že bílá nezůstane dlouho bílou, nebojte se! Bosoboty můžete jednoduše a bez obav vyprat v pračce při 30 °C. 

Leguano amalfi bianco | Prozdravi.cz

 

 

2) leguano city all black

Nový unisex model leguano city all black patří mezi naše nejvíce všestranné bosoboty. Pokud hledáte barefoot obuv, kterou využijete při sportu, v kanceláři i ve volném čase, leguano city all black jsou právě pro Vás! 

 

3) leguano go: gold

Mimořádně pohodlné a prodyšné boty leguano go: gold se vyznačují výjimečným designem, který zaručeně zaujme! Není divu, že se oblíbenost tohoto modelu drží vysoko již několik sezón. Mimochodem, stejný střih nabízíme také v oranžové, bílé a nově i ve vínové barvě.

naBOSo - LEGUANO GO Gold - leguano - Městské - Dámské boty, Barefoot obuv -  Síla opravdovosti.

 

4) leguano beat stříbrnošedé

Barefoot tenisky z řady beat jsou vhodné pro sport i každodenní využití. Stříbrnošedou variantu jsme vybrali kvůli jejímu svěžímu vzhledu, pokud však upřednostňujete tmavší barvy, doporučujeme také alternativu leguano beat antracit. 

Leguano: Der beste Start in den Sommer ist mit leguanos in den Sommer |  Milled

 

5) leguano scio blue

Lehké, prodyšné, jednoduše nazouvatelné (slip-on) a hlavně mimořádně pohodlné! Takové jsou bosoboty leguano scio, které u našich zákazníků platí za jeden z nejoblíbenějších modelů. Nutno dodat, že mezi jejich výhody patří také poměrně příznivá cena! Vybrat jedno barevné provedení bylo v tomto případě téměř nemožné, nakonec jsme se přiklonili k horké novince scio blue. Určitě však doporučujeme také černou, mentolovourůžovou variantu. 

naBOSo - LEGUANO SCIO Blue - leguano - Městské - Dámské boty, Barefoot obuv  - Síla opravdovosti.