Novinky

Zpátky (nejen) do školy

Prázdniny se chýlí ke konci a pro rodiče nastal čas nákupů nejenom školních potřeb, ale i další výbavy.  Podceňovat by se neměl výběr správné obuvi, protože právě ta má zásadní vliv na zdravý vývoj dětské nožičky. V tomto článku pro Vás máme několik tipů na kvalitní dětskou barefoot obuv.

1) leguano leguanito scio - pohodlné a prodyšné "nazouváky"

Model leguano leguanito scio je pohodlný, prodyšný a snadno nazouvatelný. Z tohoto důvodu se tyto botičky hodí také jako školní přezuvky, za teplejšího počasí zároveň poslouží jako plnohodnotná venkovní obuv. K dostání je v modré a růžové barvě.

 

leguanito aktiv blue - Mugavik Barefoot

2) leguano leguanito aktiv a aktiv plus - univerzální tkaničkové botičky

Pokud pro své dítě hledáte univerzální boty klasického tkaničkového typu, doporučujeme model leguanito aktiv, nebo  laguanito aktiv plus v kotníčkovém provedení. Vybrat můžete modrou, červenou, nebo béžovou variantu. 

 

3) leguano leguanito scippo - ideální volba na podzim

Na podzim doporučujeme model leguano leguanito scippo. Je vodoodpudivý a hodí se i do chladnějšího počasí. Ve velikostech pro menší děti mají tyto botičky praktické zapínání na suchý zip, ve velikostech pro větší děti jsou zavazovací.

 

4) leguano leguanito - pohodlné ponožkoboty

Tyto botičky jsou vlastně ponožky opatřené tenkou podrážkou, která chrání dětskou nožičku a zároveň působí protiskluzově. Model leguano leguanito se hodí zvláště pro menší děti jako vnitřní, ale i venkovní obuv. Jsou k dostání v tyrkysové, námořnické, růžové a perleťové variantě.

 

 

TOP 5 dámských letních bosobot

Podívejte se na TOP 5 dámských letních bosobot, které se hodí k vodě i do města!

 

1) leguano jara blau 

Letní bosoboty leguano jara blau jsou naším prvním modelem sandálového typu, není proto divu, že si okamžitě získaly velkou popularitu. Letos k nim navíc přibyla i černá varianta.

 

2) leguano female style rose

Model female leguano style rose již patří mezi naše stálice, nejspíš proto, že sednou téměř každému chodidlu, jsou mimořádně pohodlné a navíc zaujmou na první pohled. 

naBOSo – LEGUANO STYLE Rose – leguano – Balerínky – Dámské – Síla  opravdovosti.

 

3) leguano style tango

Oblíbený model style tango se letos po nějaké době vrátil ve vylepšené podobě. Přibyly třpytky a úpravou prošla i textura, díky čemuž jsou tyto letní bosoboty nyní ještě elegantnější, než dříve. 

 

4) leguano scio rose

Bosoboty leguano scio jsou velmi prodyšné, snadno nazouvatelné a pohodlné. Barevnou variantou scio rose jsme vybrali proto, že je u žen jednoznačně nejoblíběnější, kromě ní však nabízíme také unisex provedení v černé, mentolové, modré a nově i bílé barvě!

 

5) leguano ballerina černé

Bosoboty leguano ballerina černé máme v naší nabídce nejdéle ze všech zmíněných modelů. Kromě jejich pohodlnosti potěší také příznivá cena. Tyto bosoboty nabízíme i v dalších barevných variantách.

 

 naBOSo – LEGUANO BALLERINA Schwarz – leguano – Balerínky – Dámské – Síla  opravdovosti.

 

 

 

TOP 5 modelů leguano na začátek jara

Jaro je tady a s teplejším počasím přichází čas schovat zimní boty do skříně. Protože vybrat obuv na začátek jara může být někdy těžké, připravili jsme pro Vás seznam TOP 5 modelů, se kterými nemůžete šlápnout vedle!

 

1) leguano amalfi bianco

Rozkvetlé květy k jaru zkrátka patří, tak proč se do nich rovnou neobout? Model leguano amalfi bianco s romantickou krajkou okouzlí na první pohled! A pokud máte strach, že bílá nezůstane dlouho bílou, nebojte se! Bosoboty můžete jednoduše a bez obav vyprat v pračce při 30 °C. 

Leguano amalfi bianco | Prozdravi.cz

 

 

2) leguano city all black

Nový unisex model leguano city all black patří mezi naše nejvíce všestranné bosoboty. Pokud hledáte barefoot obuv, kterou využijete při sportu, v kanceláři i ve volném čase, leguano city all black jsou právě pro Vás! 

 

3) leguano go: gold

Mimořádně pohodlné a prodyšné boty leguano go: gold se vyznačují výjimečným designem, který zaručeně zaujme! Není divu, že se oblíbenost tohoto modelu drží vysoko již několik sezón. Mimochodem, stejný střih nabízíme také v oranžové, bílé a nově i ve vínové barvě.

naBOSo - LEGUANO GO Gold - leguano - Městské - Dámské boty, Barefoot obuv -  Síla opravdovosti.

 

4) leguano beat stříbrnošedé

Barefoot tenisky z řady beat jsou vhodné pro sport i každodenní využití. Stříbrnošedou variantu jsme vybrali kvůli jejímu svěžímu vzhledu, pokud však upřednostňujete tmavší barvy, doporučujeme také alternativu leguano beat antracit. 

Leguano: Der beste Start in den Sommer ist mit leguanos in den Sommer |  Milled

 

5) leguano scio blue

Lehké, prodyšné, jednoduše nazouvatelné (slip-on) a hlavně mimořádně pohodlné! Takové jsou bosoboty leguano scio, které u našich zákazníků platí za jeden z nejoblíbenějších modelů. Nutno dodat, že mezi jejich výhody patří také poměrně příznivá cena! Vybrat jedno barevné provedení bylo v tomto případě téměř nemožné, nakonec jsme se přiklonili k horké novince scio blue. Určitě však doporučujeme také černou, mentolovourůžovou variantu. 

naBOSo - LEGUANO SCIO Blue - leguano - Městské - Dámské boty, Barefoot obuv  - Síla opravdovosti.