Zpátky (nejen) do školy

Prázdniny se chýlí ke konci a pro rodiče nastal čas nákupů nejenom školních potřeb, ale i další výbavy.  Podceňovat by se neměl výběr správné obuvi, protože právě ta má zásadní vliv na zdravý vývoj dětské nožičky. V tomto článku pro Vás máme několik tipů na kvalitní dětskou barefoot obuv.

1) leguano leguanito scio - pohodlné a prodyšné "nazouváky"

Model leguano leguanito scio je pohodlný, prodyšný a snadno nazouvatelný. Z tohoto důvodu se tyto botičky hodí také jako školní přezuvky, za teplejšího počasí zároveň poslouží jako plnohodnotná venkovní obuv. K dostání je v modré a růžové barvě.

 

leguanito aktiv blue - Mugavik Barefoot

2) leguano leguanito aktiv a aktiv plus - univerzální tkaničkové botičky

Pokud pro své dítě hledáte univerzální boty klasického tkaničkového typu, doporučujeme model leguanito aktiv, nebo  laguanito aktiv plus v kotníčkovém provedení. Vybrat můžete modrou, červenou, nebo béžovou variantu. 

 

3) leguano leguanito scippo - ideální volba na podzim

Na podzim doporučujeme model leguano leguanito scippo. Je vodoodpudivý a hodí se i do chladnějšího počasí. Ve velikostech pro menší děti mají tyto botičky praktické zapínání na suchý zip, ve velikostech pro větší děti jsou zavazovací.

 

4) leguano leguanito - pohodlné ponožkoboty

Tyto botičky jsou vlastně ponožky opatřené tenkou podrážkou, která chrání dětskou nožičku a zároveň působí protiskluzově. Model leguano leguanito se hodí zvláště pro menší děti jako vnitřní, ale i venkovní obuv. Jsou k dostání v tyrkysové, námořnické, růžové a perleťové variantě.